Ana sayfa / Projeler / Eurodesk / “Benim Şehrim” Fotoğraf Yarışması
photo_competition_6

“Benim Şehrim” Fotoğraf Yarışması

Avrupa Çevre Ajansı (EEA) sizleri “ Benim Şehrim “ adlı fotoğraf yarışmasına katılmaya ve Avrupa şehirlerinde yakaladığınız anları paylaşmaya davet ediyor!

Bir Avrupa şehri seçerek fotoğrafınızla oranın positif veya negatif yönlerini anlatın.

Üç kategoriden birini seçin:
1.Bir şehirde sürdürülebilir Yaşam:Benim hayat biçimim çevreyi nasıl etkiliyor? Alışveriş listemi ve yeme alışkanlıklarımı iklim değişimi ile savaşmak için değiştirebilir miyim? Duş mu banyo yapmak mı? Güneş panelleri mi yoksa çatımda bir sebze bahçesi mi?
2.Bir şehirde dolanmak: Bisiklete mi biniyorum yoksa araba mı kullanıyorum? İşe veya okula gitmek için en zevkli yol hangisi? Toplu taşıma ile yaptığım seyahatten hoşlanıyor muyum?
3.Bir şehirde boş vakit geçirme: Parklarda bir gezinti mi yoksa göle dalmak mı? Tiyatroya gitmek mi yoksa koşuya mı katılmak? Şehrimi deneyimlemek için en iyi yol hangisi? Ben boş vakitlerimi nasıl geçiriyorum?

Bu fırsatı kaçırmayın! Her kategoride 1000 € nakit para kazanabilirsiniz. (Bir şehirde sürdürülebilir Yaşam, Bir şehirde dolanmak, Bir şehirde boş vakit geçirme) ve 500 € ‘da Kamu Seçimi ve Gençlik Ödülü için alabilirsiniz.

Gençlik Ödülü 18-24 yaş arası ( 1992-1998 arası doğanlar) belirtilen kategorilerden seçilen katılımcılara verilecektir.Acele edin! 15 Ağustos’a kadar görüşlerinizi paylaşın!

YARIŞMA KURALLARI İÇİN TIKLAYINIZ! 

DAHA FAZLA BİLGİ İÇİN TIKLAYINIZ!

 

Bunu da İnceleyin

untitled-design-2

Hisar Kısa Film Seçkisi 2017 için başvurular başladı!

Boğaziçi Üniversitesi Mithat Alam Film Merkezi’nin 2005 yılından beri sürdürdüğü ve yılın en iyi 10 …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir