Ana sayfa / Girişimcilik / Bir Konu Bir Konuk Kasım Ayı Konuğu: Twitter Türkiye Kamu İlişkileri Direktörü Emine Etili
Bir Konu Bir Konuk Kasım Ayı Konuğu: Twitter Türkiye Kamu İlişkileri Direktörü Emine Etili

Bir Konu Bir Konuk Kasım Ayı Konuğu: Twitter Türkiye Kamu İlişkileri Direktörü Emine Etili

Bir Konu Bir Konuk” Kasım ayı ilk etkinliğinde katılımcılarını Twitter Türkiye Kamu İlişkileri Direktörü Emine Etili ile buluşturuyor. 4 Kasım Cuma günü yapılacak söyleşide talep üzerine kontenjan arttırıldı, seçilen katılımcılardan bir kişiye de proje sunumu olanağı verilecek.

Meraklı öğrencileri ilgi duydukları konularda her ay profesyonellerle bir araya getiren ”Bir Konu Bir Konuk”, etkinliklerine hız kesmeden devam ediyor. Kasım ayının ilk konuğu Emine Etili, Twitter’daki görevine atanmadan önce Endeavor Türkiye’de Dış İlişkiler Koordinatörlüğü yapmasının yanında daha öncesinde özel, kamu ve sivil toplum sektörlerinde çeşitli görevlerde bulunmuştur. Twitter’da @EmineEtili olarak bulunmakta olan ”Bir Konu Bir Konuk” konuğu Twitter Türkiye Kamu İlişkileri Direktörü Emine Etili ile Kasım ayı ilk söyleşisi 19:00-21:00 saatleri arasında StartersHub‘ta gerçekleştirilecek.

Katılımcılar arasından projesini Twitter Türkiye Kamu İlişkileri Direktörü Emine Etili’ye sunmak isteyen kişilerin kayıt formunu doldurduktan sonra kayit@birkonubirkonuk.com.tr adresine kendisini ve projesini anlatan bir mail atması gerekiyor. Eleme sonrası katılımcılardan bir kişi sunum şansı kazanacak.

“Bir Konu Bir Konuk” etkinliği hakkında daha detaylı bilgi edinmek için Facebook ve Twitter hesaplarından yapılan paylaşımları takip edebilir, sorularınız için iletisim@birkonubirkonuk.com.tr adresine mail gönderebilir, öğrenci kayıt işlemlerini buradan, mezun kayıt işlemlerini ise buradan gerçekleştirebilirsiniz

  • Not:Etkinlik öğrencilere ücretsiz, mezun kontenjanı ise 5 kişi olup kişi başı 30 TL’dir.

Etkinliğe kayıt yaptırmayan katılımcılar güvenlik sebebiyle etkinliğe alınamayacaktır. Etkinlik kayıtlarının etkinlik tarihinden 3 (üç) gün öncesine kadar yapılması gerekmektedir.

emine-etili

Bunu da İnceleyin

Bülent Çelebi ile ''Amerika'dan Türkiye’ye Girişimcilik” Söyleşisi

Bülent Çelebi ile ”Amerika’dan Türkiye’ye Girişimcilik” Söyleşisi

”Bir Konu Bir Konuk”, Ekim ayı etkinliğinde katılımcılarını AirTies Kablosuz İletişim Kurucusu ve Yönetim Kurulu …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir