Ana sayfa / Eğitimler / Endless Campus Üniversite Liderlik Başvuruları 2016
Endless Campus Üniversite Liderliği

Endless Campus Üniversite Liderlik Başvuruları 2016

Endless Campus Üniversite Liderliği başvuruları başladı. Liderlik başvuruları 30.06.2016 tarihine kadar sürecek olup, detaylı bilgi ve başvuru için www.endlesscampus.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Endless Campus Üniversite Liderlerine Neler Sunuyor?

Liderlerimize aşağıdaki imkanların haricinde maddi gelir, güçlü bir network, eşsiz bir kariyer başlangıcı, güzel arkadaşlık ilişkileri ve Endless Ailesine dahil olabilme ayrıcalığını sunuyor.

Bodrum Liderlik Kampı: Liderlik kampı, Endless Campus tarafından her yıl organize edilen, Endless Campus Ailesine yeni dahil olan liderleri daha yakından tanımayı, sektörel bilgi aktarımı sağlamayı ve hep birlikte tatil yapmayı mümkün kılan oryantasyon ve eğitim kampıdır. Bu sene Bodrum Kervansaray Hotel’de 3 gün boyunca gerçekleştirilecek olan kampa yurt dışından 10 farklı eğitim kurumunun temsilcileri katılacaktır.

Kariyer Eğitimleri & Seminerler: Yalnızca Endless Campus Liderleri’nin faydalanabildiği kariyer eğitimleridir. 6 kişisel gelişim eğitimi, 6 sektörel bazlı eğitim ve 2 seminerden oluşmaktadır.

Uluslararası Sektörel Fuar: Endless Campus Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı’nı temsilen, isteyen liderlerin katılabildiği uluslararası sektörel fuarlardır. (ICEF, Alphe) Bu doğrultuda liderler açısından, mevcut bilgi birikimlerini pekiştirmenin yanı sıra önemli bir tecrübe, yurt dışı deneyimi ve güçlü bir network oluşturabilme şansı elde edilmektedir.

İngilizce Avrupa Otobüsü: İngilizce Otobüsü, ticari bir proje olmayıp yalnızca Endless Campus Ailesi bireylerine yönelik bir motivasyon projesidir. İngilizce Otobüsü’ne liderlik sürecini başarıyla tamamlayan liderlerimiz katılım hakkı kazanacak ve Endless Campus çalışanlarıyla birlikte Avrupa’yı gezebileceklerdir.

Miami Motivasyon Kampı: Miami kampı liderliğe devam edecek liderler mezun olarak liderler için 5 gün sürecek olan motivasyon kampıdır. Bu kamp bünyesindeki ulaşım, konaklama ve yeme-içme masrafları Endless Campus tarafından karşılanacaktır.

Tüm sorular için info@endlesscampus.com adresine mail gönderebilir, başvuru yapmak ve diğer detaylar için www.endlesscampus.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Bunu da İnceleyin

6. Pembe Hayat KuirFest

Pembe Hayat  LGBTT Dayanışma Derneği’nin düzenlediği Pembe Hayat KuirFest, seyircileriyle buluşmak için geri sayıma başladı. …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir