Ana sayfa / Eğitimler / Microsoft Türkiye Yaz Okulu – 2017
açık akademi

Microsoft Türkiye Yaz Okulu – 2017

Yaz Okulu, 31 Temmuz 2017 – 25 Ağustos 2017 tarihlerinde Microsoft Türkiye İstanbul ofisinde gerçekleştirilecektir.

Başvuru sahibi programa kabul edildiği takdirde, 28 Temmuz 2017 tarihinde belirteceğimiz ücretsiz/lisanslı yazılımların yüklü olduğu, yazılımların calışabilir olduğu bir bilgisayar ile katılımı kabul eder. Bu yazılımlar (belirtilen tarihte eğitmen talebi yenileri eklenebilir):

– Windows 10 (PRO ve üzeri) işletim sistemi
– Visual Studio 2017 (VS Community 2017 veya üzeri)
– Hyper-V enabled – Emulators
– Windows App SDK
– Azure SDK
– Xamarin SDK

Gerekli yazılımları www.imagine.microsoft.com adresinden edu.com uzantılı mail adresleriniz ile ücretsiz indirebilirsiniz.

Staj programını başarılı bir şekilde tamamlayabilmek için gerekli şartlar: 
– Programa 20 iş günü eksiksiz katılmak.
– İletmiş olduğunuz proje raporunu 8 Eylül 2017 tarihinden önce eksiksiz tamamlamak.

Başvurularda başvuru öncesi windows store da uygulama yayınlamış veya Microsoft Azure servislerini kullanan herhangi bir platformda geliştirilmiş uygulama (IoT, Oyun, Araç, eklenti, Ofis ürün eklentisi vs.) sahibi öğrencilere öncelik verilecektir.

Ayrıca Yaz Okulu 2017’de anlatılan konular üzerine yapılacak dönem sonu sınavında başarılı olanlara Başarı Belgesi verilecektir.

timeline2

Mümkünse, hakkınızda bilgi alabileceğimiz akademisyenlerin ogrenci@microsoft.com adresine akademik referans mektubu yazıp göndermelerini talep ediniz.

Aşağıdaki formda yer alan tüm alanların doldurulması zorunludur. Başvuru sahibi forma girmiş olduğu bilgilerin doğruluğu ile ilgili ortaya çıkabilecek herhangi bir çelişkide başvurusunun / stajının iptalini peşinen kabul eder.

Microsoft Türkiye Yaz Okulu 2017 başvurularının ilk aşaması web sayfamız (http://aka.ms/yazokulu) üzerinden 07 Mayıs 2017 öncesine kadar yapılabilecek olup, bunun dışındaki bir yöntem kabul edilmeyecektir. Sonuçlar 26 Mayıs 2017 tarihinde www.fb.com/mskampus adresinden duyurulacaktır ve katılmaya hak kazananların başvuru yaptıkları mail adreslerine sonuçlar yollanacaktır.

NOTLAR:

Visual Studio 2017 sürümü https://www.visualstudio.com/vs/community/ (Bu bağlantıda minimum paket olan VS Community 2017 sürümü verilmiştir) adresinden ücretsiz olarak indirilebilir.

BAŞVURU FORMU İÇİN TIKLAYINIZ!

 

Bunu da İnceleyin

py

Çiftçiler için Finansal Okuryazarlık Eğitmen Eğitimi

Sen de çiftçilerin finansal okuryazarlıklarının geliştirilmesi konusunda gönüllü eğitmen olmak istiyorsan 04 – 07 Mayıs …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir