Ana sayfa / Eğitimler / Yerel Eğitimler / “Senin Hakkın Gençlik Hakkı” Projesi Yerel Bilgilendirme Toplantıları
genc-hakli

“Senin Hakkın Gençlik Hakkı” Projesi Yerel Bilgilendirme Toplantıları

AB Türkiye Delegasyonu Sivil Düşün Ağlar ve Platformlar Hibe Programı tarafından desteklenen GSM-Gençlik Servisleri Merkezi Derneği ve TOG-Toplum Gönüllüleri Vakfı ortaklığında yürütülen “Senin Hakkın, Gençlik Hakkı” projesi kapsamında gerçekleştirilecek olan Yerel Bilgilendirme Toplantıları, 27-29 Ocak tarihleri arasında Antalya’da düzenlenecek.

genç haklıToplantı da gençlik politikaları, hak temelli yaklaşım, yerelden ulusala gençlerin katılımı, gençlik sivil toplum kuruluşlarının mevcut durumu gibi konuları ele alacak ve bir katılım modeli olarak Gençlik Örgütleri Forumu’nun tüm bunların neresinde olduğunu değerlendireceğiz.

Yerel Bilgilendirme Toplantısına Türkiye’nin her yanından gençlik dernekleri, gençlik vakıfları, öğrenci toplulukları ve gençlik grupları davetlidir. Antalya’da 3 gün sürecek olan toplantıların seyahat ve konaklama masrafları proje bütçesinden karşılanacaktır.

Yerel Bilgilendirme Toplantıları’na başvuru yapmak için aşağıdaki linkte yer alan başvuru formunun doldurulması zorunludur, mail yoluyla yapılacak başvurular değerlendirmeye alınmayacaktır.

BAŞVURU FORMU İÇİN TIKLAYINIZ!


Son Başvuru Tarihi: 12 Ocak 2017/ Perşembe, saat 17:30

Detaylı bilgi için: onur@gsm.org.tr

Bunu da İnceleyin

Sivil Düşün Aktivist Programı

Sivil Düşün Bilgilendirme Toplantıları

Sivil Düşün Bilgilendirme Toplantıları başlıyor. Sivil Düşün ekibi, Aktivist Programı’nın yenilenen yapısını, uygulama sürecini, başvuru kategori …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir