Ana sayfa / İlanlar / TaHAdi Projesi Yeni Ekip Arkadaşı Çağrısı
TaHAdi Projesi Yeni Ekip Arkadaşı Çağrısı

TaHAdi Projesi Yeni Ekip Arkadaşı Çağrısı

Aşırıcılıkla mücadele konulu TaHAdi Projesi, Amerikan Dış İşleri Bakanlığı Eğitim Kültür Birimi ve Facebook kurumsal ortaklığıyla düzenlenen Aşırıcılıkla Mücadele Yarışması 2016 Güz dönemi için projenin düzenleyicisi olan EVP (Edventure Partners) kurumundan, Ege Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Uluslararası İlişkiler Bölümü aracılığıyla davet almıştır.

Projenin oluşturulması ve daha önce aynı yarışmanın Bahar 2016 tarihinde oluşturulan ve 1-3 Haziran 2016 tarihlerinde Fas’ın Kazablanka kentinde gerçekleştirilen Ortadoğu Bölge Finali’nde 32 ülke arasından birinci olan ‘TaHadi Projesi’ni geliştirmek için ekip kurulacaktır.

Projemiz hakkında Facebook adresi: https://www.facebook.com/TaHaDiApp

TaHadi uygulamasını indirmek için Google Play adresi: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.ionicframework.tehadivvp415519&hl=tr 

Kurulacak ekibe Ege Üniversitesi’nde eğitimini hali hazırda sürdürmekte olan Lisans-Yüksek Lisans ve Doktora Öğrencilerinin başvurabilir. Başvuru formu 24 Haziran 2016 Cuma günü saat 23.59’a kadar doldurulmalıdır.

Başvuru Linki: https://docs.google.com/forms/d/1M64oCRCtjaq7broGjYTrCgCuTdP42-qU7U7Aj-XBS2o/viewform

Detaylı Bilgilendirme için kgulpinar86@gmail.com adresine dönüş yapabilirsiniz.

Bunu da İnceleyin

kacuv_logo-1

KAÇUV Ekip Arkadaşları Arıyor !!

Kanserli Çocuklara Umut Vakfı (KAÇUV),  2000 yılında İ.Ü. Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Hematoloji …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir